Пенсіонерам змінюють систему нарахування виплат, як тепер отримати гроші

В Україні мають намір змінити підхід до розрахунку соціальних виплат. На цей час вони прив'язані до прожиткового мінімуму. В уряді ж пропонують ввести спеціальні базові величини для розрахунку так званих "не основних" соцвиплат. Таким чином, розмір неосновних соцвиплат не змінюватиметься у разі підвищення прожиткового мінімуму.

Пенсіонери, кадр з відео
Пенсіонери, кадр з відео

Тарифи на тепло та гарячу воду не будуть підвищуватись: заява Кабміну

Українців потішили повідомленням про те, що тарифи на тепло та гарячу воду не будуть підвищуватись у цьому опалювальному сезоні. Відповідне положення закріплено офіційно.

Популярні новини зараз
"Київстар" підвищує тарифи з 1 жовтня: хто з абонентів платитиме більше та за що Збирала гроші на дрон, а живе в будинку за 55 мільйонів: колишню дружину олігарха Ярославського помітили в Лондоні Готуйте 600 гривень: кому із водіїв потрібно терміново відвідати сервісний центр МВС Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон
Показати ще

Комунальні тарифи, кадр з відео
Комунальні тарифи, кадр з відео

Випускникам дозволили не здавати іноземну мову на ЗНО

Цього року випускникам шкіл дали можливість скласти ЗНО або ДПА з іноземної мови за допомогою мовного сертифіката.

ЗНО, скріншот YouTube
ЗНО, скріншот YouTube

Пільги на газ, електрику та опалення: хто може розраховувати і які документи потрібні

Учасники АТО можуть розраховувати на пільги від держави на оплату газу, електроенергії, опалення, квартирної плати та інших комунальних. Захисникам назвали необхідні документи для оформлення пільги.

У Чорнобильських лісах завівся хитрий хижак

У Чорнобильському Радіаційно-екологічному Біосферному Заповіднику розповіли про найменшу сову в Україні, яка чудово почуває себе в тамтешніх лісах. Сичик-горобець видається милим й пухнатим, але насправді це хитрий та хижий птах. На відміну від багатьох видів сов, сичик полює зранку до вечірніх сутінків.

Найменша сова в Україні, facebook.com/zapovidnyk2018
Найменша сова в Україні, facebook.com/zapovidnyk2018