Відомий український лікар-педіатр Євген Комаровський часто дає рекомендації по тому, як лікувати і не допускати хвороб у дітей. У новій Раді він висловив свою думку щодо вакцинації для вагітних жінок.

"Здрастуйте, доктор Комаровський. Незважаючи на коронавірус, активно з чоловіком готуємося до планової вагітності — з радістю робимо все для цього). У зв'язку з цим питання: чи варто зараз вакцинуватися від ковіда19? Чи не зашкодить щеплення вагітності, яка може наступити в будь-який момент? Можливо, варто трохи почекати, щоб термін був більше? Адже ніяких досліджень щодо впливу вакцин від коронавірусу саме на вагітних і плід ще немає", - пише Українка.

Вакцина від covid-19, скріншот відео
Вакцина від covid-19, скріншот відео

Комаровський розповів, що особливу обережність при вакцинації вагітних виявляють при щепленні живими вакцинами. До них відносяться вакцини від кору, краснухи, поліемієліту, вітряної віспи.

Якщо ж мова йде про щеплення від коронавірусу, то підстав для таких хвилювань немає: у всіх вакцинах, які зараз доступні, використовуються лише фрагменти вірусу. Тобто це в принципі не небезпечно, але для вагітних коронавірус може бути реально небезпечний, тому захистити себе на етапі планування або при настанні вагітності буде дуже правильно", - стверджує Комаровський.

Популярні новини зараз

Колишній чоловік Марії Бурмаки трагічно загинув під час пожежі у власному будинку: артистка зворушливо попрощалася з батьком своєї дитини

"Холостяк" Міша Заливако "злив" ідеальну Анну Богдан, ходить вдома в чому попало -"У масках, з рушником на голові"

Племінниця Софії Ротару Sonya Kay пішла назавжди: "Прощаюся зі сльозами на очах"

Астролог Ганна Вергелес заявила, що всі Тельці та Скорпіони протягом року проходитимуть свої кармічні уроки

Показати ще

Раніше ми повідомляли, Комаровський пояснив, чи потрібно одягати дитину тепліше при застуді.

Як повідомляв "Знай.uа", доктор Комаровський дав поради, як зберегти розум на карантині з дітьми.

Також "Знай.uа" писав, що доктор Комаровський вигуляв на морозі свого колючого друга.