Нацбанк оприлюднив на своєму офіційному сайті курс валют на 21 лютого.

Як і завжди, на вихідні у зв'язку з зупинкою міжбанківських торгів національний регулятор не оновлює курс валют — тож у неділю він лишиться на рівні п'ятниці, 19 лютого. Перед вихідними долар встиг втратити 6 копійок, позиції ж євро практично не змінилися — авжеж, якщо не надавати "росту" у менш ніж 0.0056 копійки.

Курс валют НБУ на 21 лютого

100 доларів США - 2784,61 грн

100 євро - 3364,78 грн

Популярні новини зараз

Українці зможуть перевірити "біографію" авто до покупки: кількість ДТП, колір і рік випуску

Рак яєчників повернувся до Наталії через 9 років: "Життя варте того, щоб за нього боротися"

Будівельник з Львівщини закохав у себе Тіну Кароль на "Голос країни": Балан так не вміє

Молода українка померла під час пологів на руках у байдужих лікарів: маля ніколи не поцілує маму

Показати ще

Курс валют, скріншот: Youtube
Курс валют, скріншот: Youtube

Нинішня міцна гривня продовжує бути загадкою для багатьох експертів: адже за усіма показниками варто було б очікувати її падіння. Більш "дешева" гривня грає на руку експортерам — і вони вимушені тепер притримувати валютну виручку, сподіваючися на покращення курсу. При цьому успіхи експортних галузей промисловості і є самі по собі одним з факторів стабільності гривні в умовах глобальних економічних загроз, викликаних пандемією.

З усім тим, куди більшу роль відіграють нерезиденти, які продовжують скуповувати пропоновані урядом Облігації внутрішньої державної позики України (ОВДП). Саме надходження цих коштів, хай і шляхом зростання майбутніх ризиків, дозволяє утримувати міцну гривню навіть попри несприятливу загальносвітову кон'юнктуру.

Нагадаємо, за оцінками провідних світових банків у 2021 році очікується падіння курсу долара на світових ринках. Основна причина полягає в поступовому ослабленні привабливості долара після тимчасового сплеску попиту під час початку пандемії коронавірусної інфекції.

Також Знай.ua писав, що МВФ спрогнозував реальний ВВП України на 2023-2025 роки.