Київська міська влада ініціювала опитування серед городян, метою якого є оцінка рівня корупції у столиці.

Містянам пропонується висловити свою думку та поділитися досвідом у разі корупційних проявів у різних сферах діяльності місцевої влади. Громадяни можуть вказати, чи доводилося їм особисто стикатися з корупцією, а також повідомити про відомі факти хабарництва серед чиновників міської адміністрації. Для участі в анонімному анкетуванні киянам надається п'ятиденний термін.

Хабар на пункті пропуску, фото: Facebook
Хабар на пункті пропуску, фото: Facebook

Як повідомляють представники Київської міської державної адміністрації у своєму телеграм-каналі, результати опитування стануть основою для подальших дій щодо мінімізації та усунення корупційних ризиків у роботі міської влади.

Крім того, зібрані дані будуть враховані під час підготовки антикорупційної програми Києва на 2024-2026 роки.

Популярні новини зараз
Потрібно терміново нести документи: українським пенсіонерам дозволили у червні "відновити" виплати Перерахунок тарифів на опалення: скільки українцям доведеться платити взимку Маршрутники вирішили підняти ціни на проїзд: доведеться платити у половину більше Газові прилади доведеться відключити: "Газмережі" застерегли кожного споживача
Показати ще

Взятки МСЕК. Фото кадр з Youtube
Взятки МСЕК. Фото кадр з Youtube

Анкета розроблена спеціально для громадян та юридичних осіб, які взаємодіють чи можуть взаємодіяти з КМДА. Особливу увагу приділено залученню до опитування представників громадських організацій, які безпосередньо співпрацюють з органами місцевого самоврядування столиці.

Така ініціатива киян є свідченням "відкритості та прозорості" влади, якщо вони існують, а також прагнення побудувати ефективну систему протидії корупції у стінах органів управління.

Нагадаємо, патологоанатоми вимагають у людей на гроші за безкоштовні послуги: "Мийте та вбирайте самі"

Як повідомляв "Знай.ua", Україні потрібно повчитися? Жінку засудили до страти через корупцію

Знай.uа писав, війна стала способом заробітку: військовослужбовець вигадав, як присвоїти 800 тисяч