Варто одразу нагадати нашим шановним читачам, що в Україні продовжується дія воєнного стану, а також відбуваються заходи щодо загальної мобілізації. У цей період усі українські чоловіки віком від 18 до 60 років можуть отримати повістку для уточнення даних у ТЦК та СП.

Багатьох чоловіків непокоїть питання - чи в Україні найближчим часом впроваджуватимуть послугу з надсилання електронних повісток. За інформацією прямо з парламенту нашої країни, на даний момент в Україні не вводитимуть електронні повістки. Також можливості не розглядає уряд та військове керівництво.

Про це стало відомо завдяки інформації від представника комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки, оборони та розвідки Федора Вениславського.

Вручення повістки, скріншот: YouTube
Вручення повістки, скріншот: YouTube

За його словами, питання про можливість оформлення електронних повісток поки що не порушується. Хоча, наголосив народний депутат, коли розглядався законопроект, така дискусія існувала.

Популярні новини зараз
Зупинили на вулиці і силоміць тягнуть в ТЦК: юрист дав поради, які врятують від неприємностей Пенсіонерам призначать тимчасову допомогу: хто отримає значні виплати В українців масово горять холодильники: як зберегти техніку під час відключень світла Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

Зараз про це не йдеться. Це також спільна позиція Міністерства оборони, головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського, Офісу президента та профільного комітету парламенту.

Вручення повістки, фото: Suspilne
Вручення повістки, фото: Suspilne

"Було ухвалено консенсуальне рішення, що зараз це передчасно", - наголосив Федір Вениславський.

Нардеп наголосив, що зараз також не обговорюють внесення змін до законів, які могли б передбачати оповіщення чи оформлення електронних повісток.

Нагадаємо, треба знати кожному чоловікові: які правила отримання повісток змінюють із 16 липня.

Раніше повідомлялося, ухилянтів готують до нар: судді дадуть жорсткий термін.

Також, отримати відстрочку з догляду стало простіше – прибрали важливий документ.