Вакцинування населення України від коронавірусу Covid-19 - одне з найважливіших завдань, яке зараз стоїть перед владою. Центр громадського здоров'я України опублікувавши етапи, в які планується проводити вакцинацію населення від коронавірусу і кого будуть прищеплювати в першу чергу.

Перший етап вакцинації запланований на січень-квітень 2021 року. На цьому етапі щеплення зроблять людям з критичним ризиком зараження і розвитку Covid-19, а також ті, хто виконують критичні функції у відповідь на пандемію коронавірусу.

У центрі прогнозують, що другий етап припаде на квітень-червень 2021 року. Вакцину отримають люди з Надзвичайним ризиком зараження і розвитку китайського вірусу, а також ті, хто надає медичні послуги.

Третій етап має відбутися у червні-вересні 2021 року. Прищеплювати від ковіда будуть людей з високим ризиком розвитку та інфікування коронавірусу, і ті, хто виконують функції з підтримки безпеки і життєдіяльності держави.

Популярні новини зараз
Потужний екстрасенс Анна Єфремова розповіла про важкий бій України за майбутнє з 7 жовтня: перемога не така близька Ціни на ринках України злетіли до нового максимуму: рекордсмени яйця, сало та деякі овочі Молодий бойфренд Ані Лорак Єгор Гліб кинув її через гроші, менеджер Кіркорова злив усе: "Не потрібна йому, як жінка" Гороскоп на тиждень з 3 по 9 жовтня: на усі знаки Зодіаку чекає важкий тиждень, але Овни та Водолії будуть на межі
Показати ще

У вересні 2021-березні 2022 року очікується четвертий етап вакцинації. Це люди з підвищеним ризиком зараження і розвитку короонавірусу і ті, хто виконують функції з підтримки безпеки і життєдіяльності держави.

"цей документ буде гнучким, його будуть актуалізувати в залежності від ситуації з COVID - 19 оновлених даних по вакцинах, від доступності самої вакцини проти хвороби, а успіх його реалізації безпосередньо залежить від партнерства і тісної співпраці з регіональними закладами охорони здоров'я , місцевими органами влади, лікарями та громадськості, - зазначив Ігор Кузін, в. о. генерального директора ЦОЗ

Нагадаємо, мутація вірусу виявилася набагато заразнішою, Країна вводить жорсткий локдаун.

Як повідомляв Знай.ua, коронавірус мутує, виявлений новий вид, що заражає набагато швидше.

Також Знай.ua писав, що коронавірус мутував і став на 70% небезпечнішим, офіційна заява уряду.