В Україні можуть запровадити для дітей 5-6 класів християнську етику як обов'язковий урок. Відповідне повідомлення і реакція на цю новину з'явилася в Facebook-товариство Батьки-SOS=.

" МОН планує запроваджувати обов'язкову етику (християнську етику) у 5 та 6 класах. Курси морального спрямування серед обов'язкових предметів? Раніше на їх відвідування повинна була бути письмова згода батьків - і це правильно. А так навіть не будуть питати-інваріативна складова. Їжте що дали. P. S. бажаючі обов'язкової етики, Ви знаєте, що зараз етика і християнська етика мають однакову законодавчу можливість бути в школах? Ви багато шкіл з етикою бачили?",- сказано в повідомленні.

У коментарях українці по-різному відреагували на цю новину. Одні назвали це трешем і відзначили, що діти і так "майже мертві виповзають" зі школи, а інші переконані, що етика і етикет дуже важливі в навчанні школярів і здатні навчити поведінки з оточуючими.

"Діти і так зі школи виповзають майже мертві.На мою думку було б непогано зробити вісь так. Іноземної мови було б достатньо 3 години" ," і що поганого? Класна година нікого не лякає 8-м уроком в п'ятницю, а користь є від нього???? Сьогодні класна година була о 8.00. Ліпше б в церкву з дитиною пішла", " знову? Бідні діти, нічого хорошого в таких лекціях і уроках немає. Перевірено на своїй шкурі", "який лютий треш", " Раніше в школах була і етика і етикет. Шкода, що зараз немає цих предметів. При нинішній поведінці і ставленні до оточуючих дітьми ох як вони потрібні", " А що робити дітям, чиї родини не сповідують християнство і атеїстам? Ну що це у нас знову всіх під одну гребінку? Краще б математику додатковим годиною поставили", " все правильно сказала. Тому, що про це потрібно говорити. Там де написано "етика", за фактом читатися буде Християнська етика. Деякі персонажі вже потирають чіпкі лапки і запускають друкарські верстати", - пишуть коментатори.

Популярні новини зараз
Українців змусять повернути субсидію: всю або частину отриманих грошей Держава змусить платити всіх: з 5 червня банки щотижня звітуватимуть про перекази клієнтів Який період зарахують до стажу: ви навіть не розраховували Українці можуть отримати виплати від 2 міжнародних організацій
Показати ще

Нагадаємо, батькам розкрили головну проблему школярів на дистанційці.

Як повідомляв Знай.uа, МОН візьметься за вчителів заради "особливих" школярів.

Також Знай.uа писав, що син мільярдера пішов в армію після відрахування з вузу.