Відомий український медик Євген Комаровський поділився порадами з виховання від письменника Антона Павловича Чехова.

Відповідний пост з'явився на сторінці доктора Комаровського в соцмережі Інстаграм. Зазначається, що Чехов був не лише дивовижним письменником та доктором, але й чудовим педагогом. З нагоди його дня народження Комаровський пригадав повчальні історії з життя митця.

""Пережовуйте, як годиться", - говорив батько. І жували добре, і гуляли по дві години на добу, і вмивалися холодною водою, а все ж вийшли нещасні люди", - цитує слова з щоденника Чехова, де він розповів про своє дитинство.

Скрін: instagram.com/doctor_komarovskiy
Скрін: instagram.com/doctor_komarovskiy

Батько письменника ростив дітей дуже строго. Сам Антон Павлович всією душею був проти такого виховання, а також проти рукоприкладства.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль несподівано заговорила про заміжжя з олігархом: "Його статус"

Українці отримають ще два тривалих уїк-енда : коли перенесуть робочі дні на День незалежності і День захисника

Сергій Притула розповів про заміжжя Лесі Нікітюк: "Буду співати на весіллі"

Засоби від усіх хвороб огірків: овочі й бадилля будуть зеленими до самої осені

Показати ще

Крім того, Антон Чехов вважав необхідним дати можливість дітям бути дітьми. Письменник зазначив, що у нього "в дитинстві не було дитинства", адже вони з братами були єдиними працівниками у крамниці батька. То ж день починався о 4-5, а закінчувався об 11 ночі.

Особливу увагу Чехов приділяв тваринам. В оповіданні "Событие" він написав: "У вихованні і в житті дітей тварини відіграють ледь помітну, але без сумніву цілющу роль. Мені навіть деколи здається, що терпіння, вірність і щирість, які притаманні нашим домашнім тваринам, впливають на розум дитини набагато сильніше і позитивніше, ніж довгі нотації".

Нагадаємо, викладачка поскаржилася на "цькування" через українську мову: "Відчуваю себе росіянкою". Невдоволена українською мовою викладачка поскаржилася на цькування

Як повідомляв портал "Знай.ua", учні повернуться у школи ще не скоро: Степанов назвав причину. Максим Степанов пояснив, чому не можна завчасно повернути оффлайн-навчання у школах

Також "Знай.ua" писав, малозабезпечені сім'ї благають Зеленського про допомогу, втомились від космічних цін і тарифів: "Нахабно здерти з людей". Володимира Зеленського просять підвищити соціальну допомогу багатодітним сім'ям