Стефка Велева, помічниця знаменитої болгарської провидиці Ванги, вирішила розкрити пророцтво, що говорила їй знаменита ясновидиця.

Провидиця, за словами Стефки, була переконана, що в світі з'являться ліки від невиліковних раніше хвороб. Але в цей же час на вулицях йтиме війна.

"буде багато катастроф, самогубств, психічних розладів — все це через стрес і напруження. Будуть нові хвороби. А що стосується раку, то придумають ліки, в складі якого буде залізо. СНІД почнуть лікувати через якийсь час", - повідала помічниця Ванги.

Стефка Велєва розповідає, що Ванга часто спілкувалася з душами померлих людей і запевняла, що мертві в будинок приходять частіше, коли там хтось хворіє. Ванга стала зв'язком між живими і мертвими, між видимим і невидимим світом.

Ванга, фото: mir24
Ванга, фото: mir24

Популярні новини зараз
Встигнути до 31 грудня: тисячам пенсіонерів поставили ультиматум, інакше не буде грошей В українців почнуть тимчасово вилучати тварин: з яких причин і що потрібно знати Чоловік відрізав колишній дружині ніс та вуха, але копи навіть оком не моргнули: "Поки не вб'є - справу відкривати не будемо" Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку
Показати ще

Раніше ми повідомляли, північ перетвориться на південь, вчені підтвердили моторошне пророцтво Нострадамуса.

Як повідомляв "Знай.uа", у Ванги розсекретили Пророцтво на 2021, родич ясновидиці про закінчення пандемії.

Також "Знай.uа" писав, що Ванга давала передбачення, що потрібно знати про "Судний день п'яти двійок".