У Москві 11-річна дівчинка влаштувала прабабусі "сюрприз", штрикнувши її кілька разів ножем.

Повідомляється, що інцидент стався ще 13 лютого в південно-східному районі Москви. 11-річна правнучка неодноразово висловлювала прабабусі претензії на рахунок її телефонних розмова з подругами, під час яких жінка обговорювала життя школярки та її матері.

В один із днів дівчинка зайшла до бабусі в кімнату і попросила закрити очі: "У мене для Вас сюрприз". Після цих слів школярка почала різати бабусю ножем.

Як пізніше розповіла старенька, всього вона отримала 10 ударів, 3 з яких були досить глибокими - один в потилицю і два в плече. 75-річній жінці вдалося виштовхати правнучку за двері і замкнутися на ключ. Жінка прокричала внучці, що викличе поліцію, що змусило дівчинку сховатися в своїй кімнаті.

Ніж / фото: МК.ru
Ніж / фото: МК.ru

Популярні новини зараз
Безштанна алкогвардія: у мережі показали, які "воїни" їдуть в Україну гинути за путіна Натискання ядерної кнопки путіним та реакція заходу: експерт розповів, чого можна чекати Українські пенсіонери можуть легко втратити пенсії: що не слід затягувати на пів року Водіям, які вирішили заощадити на бензині, загрожує величезний штраф: перевищує вартість транспорту і позбавляє прав
Показати ще

Через деякий час додому повернулася мати, яка провела з донькою роз'яснювальну бесіду. Зараз дівчинка поводиться як ні в чому не бувало і навіть не вибачилася перед родичкою.

Бабуся, в сою чергу, лікує отримані травми вдома і боїться в присутності дівчинки розмовляти з подругами. Вона побоюється, що напад може повториться, тому наполягає, щоб дільничний поговорив з правнучкою щодо подія.

Відзначається, що дівчинка раніше не була помічена за агресією, а в школі вчиться майже на відмінно. На обліку у дитячих інспекторів вона також не числиться.