Відомий український кулінар і переможець проекту "МастерШеф" Євген Клопотенко поділився у своєму Instagram новою публікацією, в якій розповів багатотисячній аудиторії оригінальний метод розвитку уяви. Виявляється зірка не проти пожартувати по-чорному.

"Синку, не гризи нігті. На ногах у діда. І взагалі відійди від труни. Зараз буде про чорний гумор. Коли я почав розвивати уяву, то мені стало легше жартувати на всі теми світу. Жорстко і по-чорному. Це просто свобода мислення. Ти вчишся знімати рамки та моделювати будь-які обставини без емоційного підкріплення.

Важливо розуміти, що жарти – це не пряме відображення реальності, і їх не треба сприймати буквально. Це метафоричне мислення. Чорний гумор вибудовує систему креативного аналізу ситуації. І потім ця система автоматично починає застосовуватися у інших категоріях розумового процесу.

Тобто, якщо навчитися відкидати шори в гуморі, то потім буде виходити мислити творчо в робочих задачах. Я це роблю, щоб ставитися легше до життя, і тому мене одного дня зіб‘є олень. Цьом", - написав Клопотенко.

Популярні новини зараз

Син Софії Ротару розповів про важку втрату, чорний день скорботи для сім'ї: "Спасибі тобі за все"

Олександр Пономарьов різко змінив стиль: "У магазині дивилися на мене як на прибульця"

"Синій" мужик заснув на залізниці при -18 і не прокинувся, коли над ним проїхав поїзд: святкує другий день народження

Тіло 11-річного Максима знайшли через 5 місяців пошуків: викрадачі тримали дитину в підвалі 2 тижні, а потім вбили

Показати ще

Нагадаємо, Євген Клопотенко показав, як по-швидкому зняти стрес.

Як повідомляв портал Знай.uа, Євген Клопотенко створив "бутербродну камасутру", це потрібно спробувати: "Суцільний с*кс".

Також портал Знай.uа писав, що Євген Клопотенко поділився рецептом ніжної річкової форелі, запеченої в духовці.