Зеленський звернувся до Разумкова з проханням невідкладно виправити юридичну колізію, виявлену в законі щодо соціального захисту людей з інвалідністю, та розглянути його в позачерговому порядку.

Президент України Володимир Зеленський просить Верховну Раду позачергово розглянути правку до закону щодо соціального захисту людей з інвалідністю. Про це повідомляє сайт президента.

Йдеться про закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо перейменування Фонду соціального захисту інвалідів і приведення термінології у відповідність із законодавством у сфері соціального захисту осіб з інвалідністю".

Проголосований документ містить юридичну колізію, яка полягає в тому, що його положення про набрання чинності з 1 січня 2021 року не відповідає Конституції України, оскільки передбачає, що закон набуває чинності до його офіційної публікації. Тому Міністерство юстиції запропонувало накласти на закон технічне вето.

Пільги для інвалідів: джерело: YouTube
Пільги для інвалідів: джерело: YouTube

Популярні новини зараз

Щасливий татусь показав, як потрібно зустрічати дружину з пологового: червона доріжка, оркестр і кортеж зі свинкою Пеппою

Будівельник з Львівщини закохав у себе Тіну Кароль на "Голос країни": Балан так не вміє

Ніну Матвієнко позбавив пенсії режим Януковича: "Я грошей не бачила"

Молода українка померла під час пологів на руках у байдужих лікарів: маля ніколи не поцілує маму

Показати ще

Володимир Зеленський вважає цей закон надзвичайно важливим, тому вкрай стурбований цією юридичною колізією.

"Соціально справедливе суспільство, де кожен почувається безпечно, передбачає турботу про менш захищених людей. Я вкрай стурбований тим, що закон вимагає технічного ветування, інакше він може бути скасований через те, що суперечить конституційним нормам. Ми цього не допустимо – люди з інвалідністю обов’язково матимуть захист, закріплений законом України", – наголосив президент.

Закон буде повернуто до парламенту для термінового доопрацювання.

Нагадаємо, Зеленський підписав закон про збільшення допомоги на дітей з тяжкими хворобами

Як повідомляв портал Знай.ua, Зеленський побував на передовій в зоні ООС і отримав нагороду від морпіхів

Також Знай.ua писав, Зеленський "привітав" з 200-м днем перемир'я на Донбасі