Очільниця Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук виступила з пропозицією активно залучати жінок до роботи в територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки.

Цей крок має на меті вивільнити чоловіків для служби в бойових частинах, що значно підвищить обороноздатність країни.

жінки-військовослужбовці, фото:slovoidilo
жінки-військовослужбовці, фото:slovoidilo

За словами Верещук, оновлення даних через застосунок "Резерв+" показало, що 180 тисяч військовозобов'язаних жінок вже зробили свій внесок у підтримку обороноздатності країни.

" От вам чудові кадри для системи ТЦК, включаючи керівні посади. Посилений набір жінок для роботи в ТЦК може вивільнити чоловіків для служби в бойових частинах", - написала вона.

Популярні новини зараз
Ситуація зі світлом кардинально зміниться: 5 атомних блоків "йдуть" на ремонт Не надумайте брати ці яйця: українців попередили про небезпеку у супермаркеті Краще на якийсь час переїхати: п'ять областей відключатимуть частіше за інших - список Заженуть у борги, а ви й знати не будете: клієнти Ощадбанку скаржаться на списання коштів
Показати ще

Таким чином, чоловіки, які наразі зайняті адміністративними завданнями, зможуть перейти до бойових підрозділів.

Українці активно користуються мобільним застосунком "Резерв+" для оновлення своїх військово-облікових даних. З 1,37 мільйона користувачів, які використовують застосунок, близько 190 тисяч жінок оновили свої дані з 18 травня до 4 червня. Також понад 14 тисяч військовозобов'язаних, що проживають за кордоном, скористалися цією можливістю.

Нагадаємо, Повна опіка над дітьми для чоловіків: адвокат пояснив, чому це майже нереально оформити

Раніше ми розповідали, що Доставлятимуть у ТЦК прямо з робочого місця: що зміниться для військовозобов’язаних на підприємствах

Також, ВЛК за новими правилами: що змінилося для військовозобов’язаних українців з червня

Вас може зацікавити: Українцям пояснили важливий нюанс відвідин ТЦК: як не допустити помилку