Варто одразу нагадати нашим шановним читачам, що в Україні продовжується дія воєнного стану, а також відбуваються заходи щодо загальної мобілізації. Український парламент найближчим часом, влітку 2024 року, розгляне варіант служби у Збройних силах України для чоловіків віком від 60 років.

Давайте разом дізнаємося, що ж із цього приводу готують народні депутати. Достеменно ясно, що Верховна Рада може розглянути варіант залучення на службу у Збройних силах України пенсіонерів віком від 60 років.

Про це заявила член парламентського комітету з транспорту та інфраструктури Оксана Савчук.

Візит до ТЦК, скріншот: Facebook
Візит до ТЦК, скріншот: Facebook

Савчук упевнена, що пенсіонерам потрібно надати можливість підписувати контракт із ЗСУ. За її словами, йдеться про контракт терміном на шість місяців із правом добровільного продовження.

Популярні новини зараз
Все ще не достатньо: влада незадоволена тарифом на електроенергію. Будуть переглядати? Чекайте на справжню лавину подорожчань: що підніметься у ціні через зростання тарифів і валютного курсу Українцям заборонили, а собі замовляють новенькі: держоргани обурили тендерами на кондиціонери У червні на плечі українців ляже ще один платіж: кому і за що доведеться доплачувати
Показати ще

Візит до ТЦК, скріншот: YouTube
Візит до ТЦК, скріншот: YouTube

Народний депутат наголосила, що люди віком від 60 років можуть виконувати певні функції в армії і надання їм права служити є необхідністю у нинішніх реаліях.

За словами Савчук, під "службою" не обов'язково мають на увазі знаходження в окопах, адже є також інженерні війська, комусь потрібно ремонтувати військову техніку. До цих робіт можна залучати пенсіонерів. На цих посадах можуть принести користь державі.

Нагадаємо, зловлять і покатають у намиста: українцям пояснили, коли їх можуть забрати до ТЦК прямо з вулиці.

Раніше повідомлялося, що ВЛК за новими правилами: що змінилося для військовозобов'язаних українців з червня.

Також, повна опіка над дітьми для чоловіків: адвокат пояснив, чому це майже нереально оформити.