Зміни в роботі територіальних центрів комплектування є одним із ключових аспектів, які потребують негайної уваги. Про це заявила засновниця благодійного фонду "Свої" Леся Литвинова під час ефіру на каналі КИЇВ24.

Леся Литвинова наголосила на необхідності кадрових змін у ТЦК для покращення процесу мобілізації та забезпечення ефективного керівництва. Вона підкреслила, що кваліфіковані керівники мають не лише вміти управляти специфічним колективом, але й розуміти особливості цієї служби.

ТЦК. Фото: focus.ua
ТЦК. Фото: focus.ua

"Для того, аби людина могла керувати ТЦК, вона має вміти керувати колективом, специфічним колективом, розуміти специфіку цієї служби," — зазначила Литвинова.

Однією з головних проблем, яка була озвучена Лесею Литвиновою, є корупційні ризики, що можуть виникнути при неправильному підборі кадрів. Вона зазначила, що інколи краще залишити досвідченого керівника, який добре розуміє специфіку роботи, та приставити до нього 2-3 заступників, які допомагатимуть стримувати можливі корупційні дії.

Популярні новини зараз
"На Росію чекає повторення катастрофи": афонський старець передбачив потужну подію для України Пенсії в Україні зростуть: хто отримає додаткові 2000 гривень Гроші змусять повернути державі: українців попередили Пенсіонерам призначать тимчасову допомогу: хто отримає значні виплати
Показати ще

"Інколи буває краще залишити людину, яка вміє та розуміє, приставити до неї 2-3 заступників, які будуть цю людину стримувати у корупційному плані та замінити поступово, але це якась ідеальна історія. Я не вірю в те, що в нас таке буде," — підкреслила Литвинова.

Для досягнення реальних змін у роботі ТЦК необхідно створити системний підхід до навчання та підбору кадрів. Це включає не лише теоретичну підготовку, але й практичне навчання, що дозволить новим працівникам швидко адаптуватися до умов служби. Литвинова акцентувала увагу на тому, що ситуація на низовій ланці є простішою, оскільки працівників можна швидше і легше навчити, тоді як для керівного складу потрібні більш ретельний підхід і глибокі знання.

Засновниця фонду "Свої" Леся Литвинова закликає до обґрунтованих кадрових змін у ТЦК, зокрема у керівному складі, для покращення процесу мобілізації та забезпечення ефективної роботи цих центрів. Вона підкреслює, що реформи повинні бути спрямовані на залучення кваліфікованих працівників, які здатні не лише виконувати свої обов'язки, але й вносити позитивні зміни у роботу центрів комплектування.

Нагадаємо, Масова мобілізація комунальників може паралізувати міста України

Раніше ми повідомляли, що Від ТЦК не сховаєтесь: адвокат назвав місця, де українців можуть зупинити для перевірки військового квитка

Також, Жінок хочуть влаштувати у ТЦК: більше чоловіків зможе воювати