Відомий український лікар-педіатр Євген Комаровський підняв важливе питання в розпал епідемії коронавірусу – краще сидіти вдома або гуляти з ризиком заразитися. Про це він розповів у своєму Instagram.

Комаровському написали в листі питання про те, що шкідливіше для здоров'я – сидіти вдома або гуляти знаючи про ризик заразитися від інших людей.

"Працюю дистанційно, з дому майже не виходжу-замовляю в основному доставку товарів під двері квартири. Але відчуваю, що здоров'я стає гірше, а останнім часом щось і людей став цуратися, бажання спілкуватися все менше. Якщо чесно, вже турбуюся за свій психічний стан ... що шкідливіше для здоров'я-сидіти вдома, щоб не зустрітися з коронавірусом, або все ж виходити на прогулянки з ризиком заразитися від інших людей", - пише українець.

Комаровський відразу позначив, що неправильно обмежувати прогулянки.

"Але я все ж сподіваюся, що ви розумієте елементарні речі: прогулянка — це не стояти на вулиці в черзі за пивом, прогулянка — це гуляти на свіжому повітрі, рухатися. Причому рухатися не в натовпі, а серед дерев — в парку, лісі, по набережній. Загалом, якщо прогулянка — це свіже повітря, але не люди навколо, то гуляйте на здоров'я. І гуляйте так як можна довше - це дуже корисно", - говорить Комаровський.

Популярні новини зараз
В Україні хочуть повернути навчання у школах двома мовами, але є нюанс: "Профільний предмет буде обов'язково" "Сопля зелена, зараз об*сцю тебе": російський вчитель поставив учня на коліна і знущався через погану поведінку Українцям виплатять 3400 гривень допомоги: хто отримає гроші до кінця квітня Старих субсидій вже не буде: українцям показали, як зміниться допомога на оплату комуналки з 1 квітня
Показати ще

Нагадаємо, Комаровський пояснив, чому не потрібно боятися протягу.

Як повідомляв Знай.uа, Комаровський пояснив, чому коронавірус не лікується антибіотиками.

Також Знай.uа писав, що Комаровський розповів про завдання батьків на зиму.