Перша леді України Олена Зеленська зараз, 21 січня, заговорила про те, що 2021 рік починається з продовження співпраці.

Дружина президента розповіла, що нещодавно зустрілася з представниками світового лідера, що просуває і захищає права дітей в 190 країнах, організації UNICEF.

"Для мене було дуже важливо заручитися їх підтримкою в реалізації проектів у сферах шкільного харчування, безбар'єрності, рівності прав хлопців і дівчат, адже ЮНІСЕФ в усьому світі вважається голосом дітей та молоді. Я впевнена, що співпраця, побудована на загальних принципах і заради однієї мети, – завжди продуктивна. Тому цього року чекаю великих спільних проектних зрушень", - написала Олена Зеленська у підписі до кількох опублікованих знімків.

Олена Зеленська, скріншот: Instagram
Олена Зеленська, скріншот: Instagram

Популярні новини зараз
Температура у квартирі підскочить на кілька градусів: як збільшити продуктивність батарей, перевірені способи ПриватБанк попередив власників кредитних карток про зміни: набули чинності нові умови Варіть буряк лише цим способом, щоб він зберігався довго: несподівана кулінарна хитрість путін поставив усе на головну битву в Україні, і це не Донбас із Кримом: кожен українець буде зобов'язаний боротися
Показати ще

На першому ж знімку на першому плані постала людина з блокнотом і папкою, зроблених в кольорах організації і з її назвою. І лише на другому-знаходиться розмита Зеленська. На другій фотографії знаходиться багато людей, що сидять за столом перед проектором зі слайдом під назвою "План дій 2020-2021".

"Перевірте харчування в дитячих садках. Рибна консерва-хіба це харчування?", "Не чіпайте школу. Вже всіх нудить від ваших реформ🤮 🤮 🤮 🤮 🤮", "Батьки збирають гроші на меблі в школі - парти, шафи", — написали користувачі в коментарях.

Коментарі, скріншот: Instagram (Зеленська)
Коментарі, скріншот: Instagram (Зеленська)

Нагадаємо, Олена Зеленська залишила школярів без кави і сосисок: норми набули чинності

Як повідомляв Знай.ua, Зеленська попросила про допомогу: "Самостійно не подолаєш"

Також Знай.ua писав, Володимир і Олена Зеленські відвернулися від українців у Різдво: "Більше не віримо"