Перша леді України Олена Зеленська зараз, 21 січня, заговорила про те, що 2021 рік починається з продовження співпраці.

Дружина президента розповіла, що нещодавно зустрілася з представниками світового лідера, що просуває і захищає права дітей в 190 країнах, організації UNICEF.

"Для мене було дуже важливо заручитися їх підтримкою в реалізації проектів у сферах шкільного харчування, безбар'єрності, рівності прав хлопців і дівчат, адже ЮНІСЕФ в усьому світі вважається голосом дітей та молоді. Я впевнена, що співпраця, побудована на загальних принципах і заради однієї мети, – завжди продуктивна. Тому цього року чекаю великих спільних проектних зрушень", - написала Олена Зеленська у підписі до кількох опублікованих знімків.

Олена Зеленська, скріншот: Instagram
Олена Зеленська, скріншот: Instagram

Популярні новини зараз
Замкнене коло від Lifecell: абонентам, не згодним платити більше, пропонують тарифи подешевше і тут же їх піднімають Аlyona Аlyona дізналася про горе українок і вирішила показати свої прокладки: "Гарно жити не заборониш" Що зміниться, якщо постійно пити воду з лимоном: експеримент здивує всіх Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок
Показати ще

На першому ж знімку на першому плані постала людина з блокнотом і папкою, зроблених в кольорах організації і з її назвою. І лише на другому-знаходиться розмита Зеленська. На другій фотографії знаходиться багато людей, що сидять за столом перед проектором зі слайдом під назвою "План дій 2020-2021".

"Перевірте харчування в дитячих садках. Рибна консерва-хіба це харчування?", "Не чіпайте школу. Вже всіх нудить від ваших реформ🤮 🤮 🤮 🤮 🤮", "Батьки збирають гроші на меблі в школі - парти, шафи", — написали користувачі в коментарях.

Коментарі, скріншот: Instagram (Зеленська)
Коментарі, скріншот: Instagram (Зеленська)

Нагадаємо, Олена Зеленська залишила школярів без кави і сосисок: норми набули чинності

Як повідомляв Знай.ua, Зеленська попросила про допомогу: "Самостійно не подолаєш"

Також Знай.ua писав, Володимир і Олена Зеленські відвернулися від українців у Різдво: "Більше не віримо"