Будь-які батьки ще навіть до народження своєї першої дитини отримують безліч порад від представників і представниць старшого покоління про правильне виховання дітей. Проте, як би ми не любили своїх батьків, до їхньої думки варто прислухатися далеко не завжди — і відомий лікар-педіатр Євген Комаровський розповідає чому.

Відповідна публікація була розміщена на сторінці Комаровського в соціальній мережі Instagram.

"З вдячністю приймаючи цей досвід, ви повинні усвідомлювати, що за останні 20-40 років (всього два покоління батьків) технології (так-так, саме технології) догляду за дитиною змінилися найпринциповішим чином. У сучасних батьків є безліч помічників, значно полегшують їх життя"— - стверджує знаменитий медик.

Підгузки, соплеотсоси, термометри, сучасний одяг, радіоняня — це тільки деякі приклади того, що кардинально змінило догляд за дитиною.

немовля / фото: Pixabay
немовля / фото: Pixabay

Популярні новини зараз
Відвернете від себе удачу і накличете лихо: як не треба прикрашати ялинку і дім для зустрічі 2023 року Остання дзеркальна дата перед Новим роком: як правильно провести 12 грудня, щоб збулися бажання Потап нарешті зізнався, що в його житті не одна дівчинка, білявка не як Каменських: "Там на мене чекають такі..." Дженна Ортега отримала роль Венздей за 10 хвилин у Zoom, Тім Бертон був рішучим: "Посміхаєтеся і киваєте"
Показати ще

"Поставтеся до порад з розумінням, стримано, без показної іронії і демонстративних усмішок. Просто уявіть собі як людина, яка вміє користуватися пейджером, інструктує власника смартфона. Представили? Ну так посміхніться (про себе), скажіть "спасибі" і зрозумійте головне: досвід минулих поколінь дійсно хороший в реалізації подвигу материнства",- дає пораду Комаровський.

Раніше повідомляли, чоловік три місяці ховався в аеропорту від Covid-19: годували пасажири, а спав - де впаде.

Як повідомляв Знай.uа, Комаровський дав інструкцію з безпечних прогулянок: як не підчепити Covid-19 на вулиці.

Знай.uа писав, Комаровський пояснив, чому фізкультура важливіше спорту: "не зміцнює організм".